fbpx

Rower i niemowlę. Ten duet da się połączyć.

Ogromną zaletą przyczepki rowerowej jest fakt, że mogą z niej korzystać dzieci od pierwszych chwil życia do nawet 4 lat! Mając w domu niemowlę nie musicie rezygnować z rowerowych wycieczek, co z pewnością ucieszy niejednego wielbiciela aktywnego wypoczynku.

W przyczepce rowerowej marki Croozer (więcej o niej pisałam tutaj) istnieje możliwość zamontowania hamaka dedykowanego dzieciom w wieku 0-10 miesięcy, który trafił do sprzedaży w 2010 roku z przeznaczeniem do obu modeli przyczepki Croozer Kid. Przymocowuje się go bezpośrednio do ramy wózka. Po zapięciu w nim dziecka będącymi w zestawie pięciopunktowymi pasami bezpieczeństwa można zacząć wygodną dla maleństwa jazdę, pozbawioną wstrząsów. Maksimum bezpieczeństwa, maksimum komfortu.

Nieco sceptycznie, a może raczej po prostu z lekkimi obawami montowałam hamak w przyczepce dla naszej dwumiesięcznej PannyZ, zdając sobie sprawę, że planowana wycieczka rowerowa może w ogóle nie dojść do skutku. Na szczęście instrukcja okazała się skomplikowana tylko na papierze, sam montaż jest prosty i szybki.

Hamak 1

Po zamontowaniu hamaka przymierzyłam do niego córeczkę i… PannaZ wpasowała się w niego idealnie. Wyglądała na bardzo zadowoloną, a co najważniejsze nie sprawiała wrażenia, by było jej nie wygodnie, wręcz przeciwnie! Hamak do przyczepki Croozer Kid (1 lub 2) w rzeczywistości wygląda nieco inaczej niż na zdjęciach, czy ilustracjach producenta – bardziej przypomina właśnie hamak, aniżeli leżaczek (co moim zdaniem obrazują zdjęcia). Kochamy wycieczki rowerowe! Dzięki hamakowi do przyczepki rowerowej Croozer Kid for 2 są one nadal możliwe i wykonalne. Mamy już ich za sobą kilkanaście z PannąG i już kilka z naszą malutką Pann, która podczas jazdy ogląda tzw. kino drogi albo śpi :)

Podziel się swoim zdaniem i zostaw komentarz.

Agnieszka Skoczylas

Agnieszka Skoczylas - psycholog dziecięcy i mama 3Panien. Propagatorka rodzicielstwa bliskości, chustonoszenia, karmienia piersią i zdrowego stylu życia. Instruktorka masażu Shantala. Doula. Blogerka. Udziela rodzicom konsultacji w duchu Porozumienia bez Przemocy (NVC). Prowadzi poradnię opiekuńczo-wychowawczą. W ciągłym biegu i niedospaniu z głową pełną pomysłów.

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Na tej stronie są ciasteczka!
Więcej...