Ogromną zaletą przyczepki rowerowej jest fakt, że mogą z niej korzystać dzieci od pierwszych chwil życia do nawet 4 lat! Mając w domu niemowlę nie musicie rezygnować z rowerowych wycieczek, co z pewnością ucieszy niejednego wielbiciela aktywnego wypoczynku.

W przyczepce rowerowej marki Croozer (więcej o niej pisałam tutaj) istnieje możliwość zamontowania hamaka dedykowanego dzieciom w wieku 0-10 miesięcy, który trafił do sprzedaży w 2010 roku z przeznaczeniem do obu modeli przyczepki Croozer Kid. Przymocowuje się go bezpośrednio do ramy wózka. Po zapięciu w nim dziecka będącymi w zestawie pięciopunktowymi pasami bezpieczeństwa można zacząć wygodną dla maleństwa jazdę, pozbawioną wstrząsów. Maksimum bezpieczeństwa, maksimum komfortu.

Nieco sceptycznie, a może raczej po prostu z lekkimi obawami montowałam hamak w przyczepce dla naszej dwumiesięcznej PannyZ, zdając sobie sprawę, że planowana wycieczka rowerowa może w ogóle nie dojść do skutku. Na szczęście instrukcja okazała się skomplikowana tylko na papierze, sam montaż jest prosty i szybki.

Hamak 1

Po zamontowaniu hamaka przymierzyłam do niego córeczkę i… PannaZ wpasowała się w niego idealnie. Wyglądała na bardzo zadowoloną, a co najważniejsze nie sprawiała wrażenia, by było jej nie wygodnie, wręcz przeciwnie! Hamak do przyczepki Croozer Kid (1 lub 2) w rzeczywistości wygląda nieco inaczej niż na zdjęciach, czy ilustracjach producenta – bardziej przypomina właśnie hamak, aniżeli leżaczek (co moim zdaniem obrazują zdjęcia). Kochamy wycieczki rowerowe! Dzięki hamakowi do przyczepki rowerowej Croozer Kid for 2 są one nadal możliwe i wykonalne. Mamy już ich za sobą kilkanaście z PannąG i już kilka z naszą malutką Pann, która podczas jazdy ogląda tzw. kino drogi albo śpi :)

Podziel się swoim zdaniem i zostaw komentarz.

About Agnieszka Skoczylas

Agnieszka Skoczylas - psycholog dziecięcy i mama 3Panien. Propagatorka rodzicielstwa bliskości, karmienia piersią i zdrowego stylu życia. Instruktorka masażu Shantala. Doula. Blogerka. Udziela rodzicom konsultacji w duchu Rodzicielstwa Bliskości i Porozumienia bez Przemocy (NVC).

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Na tej stronie są ciasteczka!
Więcej...