fbpx

Psycholog Dziecięcy – Warszawa

Chcesz skonsultować rozwój dziecka, a może potrzebujesz wsparcia w zakresie rodzicielstwa?

Agnieszka Skoczylas – psycholog dziecięcy

 • Prowadzę indywidualną praktykę psychologiczną skierowaną do rodziców niemowląt i dzieci do lat 6.
 • Pomagam rodzicom lepiej zrozumieć ich dziecko i wspieram ich w budowaniu bliskiej relacji.
 • Udzielam wsparcia rodzicom i nauczycielom w formie empatycznych konsultacji oraz warsztatów.
 • Pracuję w nurcie niedyrektywnym, opartym na zrozumieniu, szacunku oraz zaufaniu do kompetencji dziecka i rodzica.
 • W swojej pracy czerpię z Porozumienia bez Przemocy (NVC), teorii więzi, badań naukowych, wiedzy na temat rozwoju mózgu.
 • Swoją wiedzę na bieżąco uzupełniam uczestnicząc w szkoleniach dotyczących pracy z rodzicami i dziećmi. Ukończyłam m.in. szkolenie Rodzicielstwo bliskości dla profesjonalistów prowadzone przez Agnieszkę Stein, Intensywny Kurs Podstawowy Porozumienia bez Przemocy prowadzony przez Joannę Berendt oraz Annę Mills.
 • Współpracuję z warszawskimi przedszkolami.
 • Jestem mamą trzech dziewczynek i to doświadczenie uważam za najlepsze szkolenie w jakim przyszło mi do tej pory wziąć udział.
 • Więcej o mnie przeczytacie TUTAJ.

Każdy problem dotyczący dziecka jest dla mnie istotny.

Cennik – Psycholog Dziecięcy Agnieszka Skoczylas – Warszawa

Konsultacja psychologiczna

Wizyta domowa (60 min): 150 zł

Konsultacja psychologiczna telefoniczna

Rozmowa telefoniczna (60 min): 100 zł

Zadzwoń +48 791 147 174

lub napisz kontakt@bliskodziecka.com.pl

i umów się na konsultację!

BLISKO DZIECKA
wspiera RODZICÓW

Zapoznaj się zamieszczonymi poniżej opiniami rodziców, którzy skorzystali z mojej pomocy. 

19 thoughts on “Psycholog Dziecięcy – Warszawa

 1. Polecam! Jedno spotkanie rozwiało wszystkie wątpliwości niedoświadczonej mamy :) dziękuje!

 2. Asia pisze:

  Również polecam.
  Agnieszka z pełnym zaangażowaniem odpowiadała na każde pytanie i radziła kiedy była potrzeba. Zawsze chętna do Pomocy. Dzięki niej nasze dziecko pięknie przesypia noce i je z apetytem. Dziękujemy!

 3. Madzia Wu pisze:

  Moja skarbnica wiedzy :)
  Zawsze gotowa do pomocy w każdej sprawie!
  Bardzo dziękuje <3

 4. Najbardziej zachwyciło mnie zaangażowanie Agnieszki. Rozłożyła mój problem na czynniki pierwsze. Analizowała dokładnie właśnie naszą sytuację! Dodatkowo, odpisała ekspresowo co bardzo mi pomogło. Polecam ją ze szczerego serca! Dziękuję Agnieszko.

 5. Karolina i Patryk pisze:

  Pierwsze spotkanie z panią Agnieszką trwało 4 godziny, kolejne dwa były nieco krótsze. To co cechuje tę Panią to zaangażowanie w swoją pracę. Słucha, zadaje szereg pytań, analizuje, radzi… Pomogła nam i naszej córeczce Kalince. Dziękujemy!

 6. Mama Malwiny pisze:

  Z pomocy Poradni skorzystaliśmy do tej pory raz. Nie wykluczone, że jeszcze kiedyś zaprosimy do siebie panią Agnieszkę. Zyskaliśmy zupełnie inne spojrzenie na rodzicielstwo i nasze dzieci. Dziękujemy!

 7. Mama i Tata pisze:

  Kilka książek, wsparcie przyjaciół i rodziny, a na koniec pani Agnieszka, do której gdybyśmy trafili szybciej, niewątpliwie mielibyśmy mniej nieprzespanych nocy i więcej uśmiechu na twarzy naszego synka. Cieszymy się, że znaleźliśmy osobę, która pomogła nam rozwiązać problem naszego wczesnego rodzicielstwa.

 8. Martyna i Iwcio pisze:

  Żałuję, że nie skorzystałam z pomocy pani Agnieszki wcześniej – zaoszczędziłabym sporo nerwów i częściej widziałabym uśmiech na twarzy swojego skarbka. Dziękuję raz jeszcze pani Agnieszko!

 9. Joasia pisze:

  Skorzystałam z konsultacji telefonicznej, efekt końcowy zaskoczył mnie samą tak bardzo, że ciężko mi do tej pory uwierzyć. Jedna rozmowa telefoniczna i wskazówki które po niej otrzymaliśmy pomogły nam rozwiązać problem z naszym dzieckiem. Dziękuję Pani Agnieszko!

 10. Joanna Kołosza pisze:

  Pani Agnieszka! Miła, empatyczna i profesjonalna. Poprowadziła rozmowę w bardzo przyjaznej atmosferze co pozwoliło mi na szczere przedstawienie swojej sytuacji. Pani Agnieszka potraktowała mojego synka jako indywidualność, która ma swoje potrzeby, a nie jak większość psychologów traktująca problemy książkowo. Nasze dzieci przecież tych książek nie czytały więc nie wiedzą jak mają się zachować ;-)! Pani Agnieszka prezentuje totalnie inną , lepszą szkołę! Dodała wiary w moją intuicje i macierzyństwo. Dzięki radom i wskazówkom Pani Agnieszki Ja i mój Synek jesteśmy szczęśliwsi :-) Dziękuję Pani Agnieszko :-)

 11. Serdecznie polecam. Rady jakich udzieliła nam Pani Agnieszka podziałały w 100% . Pierwsze spotkanie odbyło się u mnie w domu gdy moja Mała miała kilka miesięcy i postanowiła, że nie będzie już spała w dzień, a w zasadzie ja nie umiałam jej ułożyć do snu. Potem ponownie skontaktowałam się z panią Agnieszką telefonicznie gdy zaczął się bunt z jazdą wózkiem, zmianą pieluchy na leżąco czy kąpielą. Polecam konsultacje zarówno świeżo upieczonym jak i doświadczonym rodzicom, bo pozwalają spojrzeć na “problem” z innej perspektywy. Dzięki rozmowie już nie czułam się jak nieporadna matka, której dziecko płacze z jej winy. Warto korzystać z pomocy, bo korzystają na tym nie tylko dzieci ale i rodzice. Przekonałam się, że spokojni i zadowoleni rodzice to szczęśliwe dziecko. Cieszę, się, że znalazłam panią Agnieszkę, jestem z nią w kontakcie i planuję kolejne konsultacje przy nowych wyzwaniach :). POLECAM

 12. Witam, O możliwości konsultacji z Panią dowiedziałam się z internetu( google), szukając odpowiedzi na nurtujące nas pytania dotyczące wychowania naszej wowczas poltora rocznej corki.Podczas wizyty domowej rozwiała Pani nasze obawy i wyjaśniła co może byc przyczyną problemów. Niektóre nasze obawy okazały się nieuzasadnione😊. Oczywiście wizyta bardzo nam się podobała, jako młodzi rodzice martwilismy się wieloma na pozór prostymi srawami i potrzebowaliśmy wsparcia psychologa.Naszą rolę wychowania corki staramy się teraz wypełniac akceptując i mając przede wszystkim na względzie charakter naszego dziecka.Dziekujemy za pomoc i na pewno polecimy Pani porady wszystkim rodzicom w potrzebie😊

 13. Dzięki współpracy z Panią Agnieszką nauczyliśmy się rozumieć emocje naszego dziecka. Z konsultacji wynieśliśmy mnóstwo rad jak postępować z naszym 4-latkiem. W jaki sposób z nim rozmawiać, by nas słuchał nas. Zrozumieliśmy, by zawsze być przy dziecku blisko i postępować z nim po partnersku.

 14. Skorzystałam z wizyty domowej, na której uważnie zostałam wysłuchana. Dzięki Pani Agnieszce trafiliśmy na diagnozę SI. Do zaburzeń integracji sensorycznej doszły jeszcze zaburzenia ze spektrum autyzmu (ZA). Polecam!

 15. Najbardziej w kontakcie z Panią Agnieszką podobały mi się cierpliwość, ciepło i zrozumienie tematu. No i przede wszystkim zaangażowanie. Z konsultacji wyniosłam przeświadczenie o roli mojej intuicji. To jej teraz wierzę, nabrałam dystansu do pseudo rad znajomych i rodziny. Uświadomiłam sobie że dziecko mnie potrzebuje….tak po prostu. Gorąco polecam Panią Agnieszkę innym rodzicom małych dzieci!

 16. Po konsultacji indywidualnej z panią psycholog mieliśmy poczucie, że zostaliśmy wysłuchani, jako rodzice, a nasz problem przeanalizowany. Wzbogaciliśmy się o wiedzę, którą mogliśmy od zaraz wykorzystać. Polecam wszystkim Blisko Dziecka!

 17. A. Olber pisze:

  Polecam. ! Pani Agnieszka pomogła Nam rozwiązać problem ze snem synka, udzielając cennych wskazówek. Bardzo miła, cierpliwa i profesjonalna kobieta . :) .

 18. Najbardziej podobało mi się pokazanie bardzo fajnych rozwiązań, które od razu zadziałały, a na które sami nie wpadliśmy. Odeszły w niepamięć męki zasypiania, i problemy z karmieniem. Generalnie dużo dała taka opinia z boku, że to co robię jest ok a nie muszę zgodnie z książką postępować tylko słuchać dziecka i siebie. Chętnie skorzystam jeszcze z pani pomocy, bo Weronika już jako 3 latka ma już nieco inne wyzwania :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Na tej stronie są ciasteczka!
Więcej...