Łączy nas wiele, ale przede wszystkim miłość do rozwoju i wykonywanej pracy – tu swój początek wzięło Dobre miejsce | ROZWOJOWO. Zapragnęłyśmy stworzyć Ośrodek dla dzieci i dorosłych na mapie Warszawy, Polski i całego Świata, w którym osoba w każdym wieku poczuje się zaopiekowana, w którym zorganizowana przestrzeń będzie służyć rozwojowi.

Pracujemy w nurcie niedyrektywnym, opartym na zrozumieniu, szacunku oraz zaufaniu do kompetencji. W swojej pracy czerpiemy z Rodzicielstwa Bliskości, Porozumienia bez Przemocy (NVC), teorii więzi, badań naukowych oraz wiedzy na temat rozwoju mózgu. Łączy nas wiele, ale każda z nas zawodowo interesuje się innym obszarem, dzięki czemu nasze drzewo rozwoju jest rozłożyste.

Współpracujemy z zespołem specjalistów, którzy w swojej pracy opierają się na podobnych do naszych założeniach. W Dobrym Miejscu możecie skorzystać z konsultacji nie tylko u psychologa, psychoterapeuty, terapeuty dziecięcego, ale i neurologopedy oraz psychiatry dziecięcego.

Regularnie korzystamy z superwizji. Stale się uczymy i dbamy o nasz rozwój, bierzemy udział w szkoleniach, analizujemy wyniki najnowszych badań na temat rozwoju dziecka i metod terapeutycznych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych usług :)

Zespół DOBREGO MIEJSCA | ROZWOJOWO

Na tej stronie są ciasteczka!
Więcej...