fbpx

Narodziny Blisko Dziecka.

To jest pierwszy wpis na Blisko Dziecka. Nie wiem od czego zacząć… Zatrzymać się na teraźniejszości, czy cofnąć się ponad rok i starać się opisywać wszystko od dnia narodzin mojej córeczki? Początki zawsze są trudne…

Może na początek o tym kim jestem… Dla kogo piszę… O kim będziecie czytać… Jakie tematy będę poruszać…

Coś niecoś możecie przeczytać w zakładce O MNIE. Ponad to „coś” są niezmienne fakty. Mam 28 lat. Mieszkam w Warszawie. Jestem psychologiem. W domu mamy dwa koty i psa. Jestem również żoną, ale przede wszystkim MAMĄ. Dzięki macierzyństwu odkryłam całkowicie nową część siebie.

Blisko Dziecka t blog o tematyce parentingowo-lifestylowej. Piszę do wszystkich zainteresowanych. Rodzice i opiekunowie małych dzieci na pewno znajdą tutaj wiele tematów, które dotyczą ich życia, problemów. Mam nadzieję, że znajdą też odpowiedzi na nurtujące ich pytania, a może nawet energię na kolejny dzień/noc :)

Będę starała się pisać o wszystkim, co wiąże się z małym człowiekiem. Posty na BLISKO DZIECKA dzielę wg kategorii (stref). Mam nadzieję, że tym samym ułatwię wszystkim zainteresowanym odnalezienie interesującego tematu.

Liczę na kontakt z wami, na komentarze do artykułów, wskazówki, pytania, uwagi ♥

Czas zacząć!

Gotowi – do biegu – start!

PannaG już wystartowała

Agnieszka Skoczylas

Agnieszka Skoczylas - psycholog dziecięcy i mama 3Panien. Propagatorka rodzicielstwa bliskości, karmienia piersią i zdrowego stylu życia. Instruktorka masażu Shantala. Doula. Blogerka. Udziela rodzicom konsultacji w duchu Rodzicielstwa Bliskości i Porozumienia bez Przemocy (NVC).

You May Also Like

2 thoughts on “Narodziny Blisko Dziecka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Na tej stronie są ciasteczka!
Więcej...