To jest pierwszy wpis na Blisko Dziecka. Nie wiem od czego zacząć… Zatrzymać się na teraźniejszości, czy cofnąć się ponad rok i starać się opisywać wszystko od dnia narodzin mojej córeczki? Początki zawsze są trudne…

Może na początek o tym kim jestem… Dla kogo piszę… O kim będziecie czytać… Jakie tematy będę poruszać…

Coś niecoś możecie przeczytać w zakładce O MNIE. Ponad to „coś” są niezmienne fakty. Mam 28 lat. Mieszkam w Warszawie. Jestem psychologiem. W domu mamy dwa koty i psa. Jestem również żoną, ale przede wszystkim MAMĄ. Dzięki macierzyństwu odkryłam całkowicie nową część siebie.

Blisko Dziecka t blog o tematyce parentingowo-lifestylowej. Piszę do wszystkich zainteresowanych. Rodzice i opiekunowie małych dzieci na pewno znajdą tutaj wiele tematów, które dotyczą ich życia, problemów. Mam nadzieję, że znajdą też odpowiedzi na nurtujące ich pytania, a może nawet energię na kolejny dzień/noc :)

Będę starała się pisać o wszystkim, co wiąże się z małym człowiekiem. Posty na BLISKO DZIECKA dzielę wg kategorii (stref). Mam nadzieję, że tym samym ułatwię wszystkim zainteresowanym odnalezienie interesującego tematu.

Liczę na kontakt z wami, na komentarze do artykułów, wskazówki, pytania, uwagi ♥

Czas zacząć!

Gotowi – do biegu – start!

PannaG już wystartowała

About Agnieszka Skoczylas

Agnieszka Skoczylas - psycholog dziecięcy i mama 3Panien. Propagatorka rodzicielstwa bliskości, karmienia piersią i zdrowego stylu życia. Instruktorka masażu Shantala. Doula. Blogerka. Udziela rodzicom konsultacji w duchu Rodzicielstwa Bliskości i Porozumienia bez Przemocy (NVC).

2 Comments

  1. Zapowiada się ciekawie. Trzymam kciuki i życzę powodzenia!

  2. Iwanki ustawiają się w strefie kibica!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Na tej stronie są ciasteczka!
Więcej...