Dostawka, zwana też czy przystawką do łóżka jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą mieć dziecko blisko siebie, choć nie do końca u siebie w łóżku. Zapewnia ona dziecku poczucie bezpieczeństwa, bliskość z rodzicem, ułatwia nocne rodzicielstwo, mama może karmić w nocy maleństwo bez wstawania do niego.

Ja zakochałam się w łóżeczku Chicco Next2Me, które może być stosowana zarówno jako dostawka – ma ściągany bok – lub jako łóżeczko dla dziecka. Posiada specjalny uchwyt, dzięki któremu można je przyczepić do łóżka rodziców. Jest na tyle lekkie, że bez problemu – w zależności od potrzeb – można zmieniać jego umiejscowienie w domu. Next2Me jest również turystyczne – składa się i chowa w specjalny pokrowiec dołączony do łóżeczka i bez problemu zmieści się nawet w najmniejszym bagażniku.

Łóżeczko wyposażone jest w miękki materac praz siatkowe okienko dla optymalnej cyrkulacji powietrza i podglądania maleństwa. Można je ustawiać w pewnym nachyleniu, by ułatwić dziecku oddychanie (podczas np. kataru), a także wspomóc procesy trawienia.

Kupiliśmy Next2Me dla PannyH i korzystaliśmy z niego do etapu podnoszenia się naszej córki do pozycji czworaczej. Świetnie się u nas sprawdziło ♥

next2me
next2me2
next2me3

Blisko Dziecka POLECA!

About Agnieszka Skoczylas

Agnieszka Skoczylas - psycholog dziecięcy i mama 3Panien. Propagatorka rodzicielstwa bliskości, karmienia piersią i zdrowego stylu życia. Instruktorka masażu Shantala. Doula. Blogerka. Udziela rodzicom konsultacji w duchu Rodzicielstwa Bliskości i Porozumienia bez Przemocy (NVC).

11 Comments

 1. Ewelina Czaplińska-Filarowska via Facebook says:

  W swoim pokoju w swoich łóżkach :)

 2. Synek będzie za niedługo spał już w swoim pokoju we własnym łóżku a jego rodzeństwo w tradycyjnych łóżeczkach dla niemowląt ;-)

 3. Starszy synek spał z nami a teraz w swoim pokoiku a bliźniaki śpią w swoich łóżeczkach.

 4. Synek śpi z nami. Mówi, że w łóżeczku zły humor ma i śnią mu się sny. :)

 5. Agnieszka Wu via Facebook says:

  Myśmy ze zwykłego łóżeczka Ikea usunęli bok i tak dostawiliśmy.super sprawa :-)

  1. musieliście dopasować dno łóżeczka? jak to zrobiliście? :)

 6. Aleksandra Ciecieląg via Facebook says:

  O, a ja mam.do sprzedania taka dostawke :) stan idealny, ale nam sluzyla 9 miesiecy az w koncu okazalo sie ze synek lubi swoje wlasne duze lozio.

 7. Swoje łóżko ;))

 8. Mój indywidualista w swoim łóżeczku.

 9. A ja dla Gabi zrobiłam taka właśnie dostawke ze zwykłego łóżeczka i jestem mega zadowolona niby razem a osobno…..;)

 10. MagdalenaFioletowa says:

  W sklepie, w ktorym pracuje lozeczko dostawne zaczelo sie czesciej sprzedawac jak zwykle lozeczka! http://www.mamaipapa.pl/pl/89-lozeczko-dostawne.html Stalo sie bardzo popularne. Jest to wygodne, rodzice nie musza wstawac w nocy do dziecka, a ja mysle o niskiej kolysce, ktora rowniez moglaby miec podobne zastosowanie, tylko gorzej, ze nie ma regulacji poziomu dna by dopasowac, ale bujanie szybciej usypia dziecko, a ludzie jakos zapomnieli o kolyskach :D!

Comments are closed.

Na tej stronie są ciasteczka!
Więcej...