Co warto wiedzieć przed pierwszą wizytą?

Na pierwszej wizycie skupiam się na określeniu problemu i potrzeb klienta. Zbieram dokładny wywiad dotyczący zgłaszanych przez klienta trudności oraz dotychczasowych sposobów radzenia sobie z nimi. Czasami wywiad jest pogłębiony o analizę dostarczonych dokumentów od innych specjalistów.

Na pierwszej konsultacji spotykam się wyłącznie z rodzicami lub rodzicem. By móc otwarcie mówić o problemie, nie obciążając tym samym dziecka, jego obecność na wizycie nie jest wskazana. Jeśli obserwacja dziecka będzie konieczna, zostanie przeprowadzona przy kolejnej okazji, po wcześniejszym umówieniu się na wizytę.

Wizyta w gabinecie trwa 50 minut i niestety z uwagi na zaplanowane kolejne wizyty najczęściej nie ma możliwości jej przedłużenia.

Spotykam się z rodzicami również na wizytach domowych. Dojeżdżam do klientów na terenie Warszawy i okolic.

Konsultacje telefoniczne odbywają się po wcześniejszym umówieniu się na konkretny termin. Wspieram rodziców on-line zarówno w ciągu dnia, jak i w godzinach wieczornych.

Możliwe jest uzyskanie po wizycie opinii psychologicznej, a także zaświadczenia o odbytej wizycie. Każda prośba rozważana jest indywidualnie, dlatego proszę o wcześniejszą informację, jeśli taka potrzeba się pojawi.

Płatności za usługę można dokonywać gotówką jak i on-line.

BLISKO dziecka
wspiera RODZICÓW

Na tej stronie są ciasteczka!
Więcej...