Oferta – Doula Blisko Matki

Pierwsze zapoznawcze spotkanie jest ZAWSZE bezpłatne. Służy wzajemnemu poznaniu się i określeniu zakresu współpracy. Trwa ok. 60 minut. 

Pojedyncza konsultacja

Spotkanie przed lub po porodzie – w zależności od rodzaju potrzeb (lęki i obawy związane z macierzyństwem, przygotowanie do porodu, omówienie planu porodu, kompletowanie wyprawki, masaż rebozo, masaż Shantala, wsparcie laktacyjne).

Cena: 150 zł / 1h

Konsultacja laktacyjna

Spotkanie, na które warto umówić się jeszcze przed porodem. Przekazuję podstawową wiedzę na temat karmienie piersią. Dzięki czemu młoda mam wie czego się spodziewać w pierwszych dniach i tygodniach po narodzinach dziecka i łatwiej jest jej wówczas również ocenić, czy dziecko dobrze ssie oraz czy się najada.

Cena: 150zł / 1h

Wsparcie w połogu

3 spotkania w trakcie trwania połogu, na których wspieram młodą mamę emocjonalnie, informacyjnie,  a także logistycznie, służę również poradą laktacyjną i opiekuńczo-wychowawczą.

Cena: 400 zł / 3 spotkania po 1h

Wsparcie okołoporodowe

Na pakiet składają się 2-4 spotkania przed i po porodzie (w zależności od potrzeb) oraz towarzyszenie Kobiecie podczas porodu. Spotykamy się 1-2 razy przed porodem, celem przygotowania się do porodu i omówienia jego planu, a także z możliwością skorzystania z masażu Rebozo, czy Shantala. Jestem w pełnej gotowości porodowej w terminie porodu i towarzysze Kobiecie rodzącej przy porodzie tak długo, jak jest to potrzebne. Następnie 1-2 razy spotykamy się po porodzie, jeszcze w szpitalu lub już w domu. Służę pomocą z zakresu wsparcia laktacyjnego oraz opiekuńczo wychowawczego.

Cena: 800 zł

Oferta dla szkół rodzenia, klubów mam oraz kawiarni

Prowadzę warsztaty oraz wykłady dla przyszłych rodziców o tematyce okołoporodowej (metody łagodzenia bólu porodowego, wpływ nastawienia kobiety do porodu na jego przebieg, dotyk w czasie porodu i po narodzinach dziecka, podstawy udanego karmienie piersią), opiekuńczo-wychowawczej, a także pokazy i warsztaty masażu Shantala.

Zastanawiasz się, czy będę dla Ciebie dobrą towarzyszką porodu?

Zadzwoń +48 791 147 174

lub napisz kontakt@bliskodziecka.com.pl

About Agnieszka Skoczylas

Agnieszka Skoczylas - psycholog dziecięcy i mama 3Panien. Propagatorka rodzicielstwa bliskości, karmienia piersią i zdrowego stylu życia. Instruktorka masażu Shantala. Doula. Blogerka. Udziela rodzicom konsultacji w duchu Rodzicielstwa Bliskości i Porozumienia bez Przemocy (NVC).
Na tej stronie są ciasteczka!
Więcej...