Jestem Agnieszka – potrójna Mama, Psycholog dziecięcy, Założycielka portalu Blisko Dziecka, Doula, Promotorka karmienia piersią, Instruktorka masażu Shantala, Propagatorka Rodzicielstwa Bliskości, chustonoszenie oraz zdrowego stylu życia. Nieobce są mi dylematy młodych rodziców, których na co dzień wspieram w Poradni, i które znam też z autopsji :)

Prowadzę Poradnię opiekuńczo-wychowawczą, gdzie udzielam indywidualnych konsultacji rodzicom,  organizuję warsztaty tematycznie powiązane z rodzicielstwem bliskości, udzielam wsparcia laktacyjnego, uczę rodziców masażu Shantala, a także towarzyszę kobiecie podczas porodu. Współpracuję również z warszawskimi przedszkolami.

Jestem autorką projektu Hotel Bliski Dziecku, który ma na promowanie i wyróżnianie miejsc noclegowych w Polsce przyjaznych rodzinom z małymi dziećmi.

W życiu najważniejsze są dla mnie moja rodzina, moje i jej zdrowie oraz moja psyche. Lubię marzyć – dodaje mi to skrzydeł. W wolnej chwili zamieniam się w domowego cukiernika. Kocham dobre kino – w szczególności w reżyserii Woody’ego Allena oraz szwedzkie kryminały. Jestem niepoprawną romantyczką. Oszczędności przeznaczam na podróże. Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej – jego urządzanie sprawia mi ogromną przyjemność.

Nie lubię rozpakowywać zmywarki i czesać kotów. Wkurzam się, gdy pies czochra się na dywanie w pokoju dziewczynek i zjada im kolację.

Poza tym kocham życie i lubię ludzi.

Na Blisko Dziecka staram się popularyzować artykuły psychologiczne, tak by psychologia towarzyszyła również i Tobie w życiu codziennym, pomagała w rozwiązywaniu problemów oraz podejmowaniu decyzji.

Znajdziesz u mnie rady i informacje o tematyce wychowawczo-opiekuńczej. Serwis nie zastąpi jednak porad lekarskich i może być wykorzystywany jako uzupełnienie opieki i porad pediatry. Pamiętaj, że każde dziecko jest inne. Problemy specyficzne dla swojego dziecka konsultuj z lekarzem.

Potrzebujesz konsultacji psychologa? KLIK

Szukasz wsparcia laktacyjnego? KLIK

Chcesz nauczyć się masować własne dziecko? KLIK

Poszukujesz Douli dla siebie? KLIK

Myślisz o współpracy z Blisko Dziecka? KLIK

Wszystkie treści zawarte na bliskodziecka.com.pl objęte są prawami autorskimi. 
Na tej stronie są ciasteczka!
Więcej...