Ty także możesz promować karmienie piersią! Nie wierzysz?

Trwa w najlepsze Tydzień Promocji Karmienia Piersią (26.05-1.06.2017). Promotorem Karmienia Piersią możesz zostać kończąc odpowiedni kurs, niemniej chcę Ci powiedzieć, że bez szkolenia również możesz promować KP i robisz to za każdym razem, gdy opowiadasz komuś swoją mleczną historię, gdy mówisz o trudnych początkach, o swoich momentach zwątpienia, o kryzysie laktacyjnym, o zastojach i zapaleniach, jednymi słowy, gdy poruszasz temat karmienia piersią, które nie zawsze jest łatwe, ale zawsze jest tego trudu warte. Promujesz karmienie piersią także wtedy, gdy karmisz w miejscach publicznych (o czym więcej pisałam TUTAJ), gdy karmisz długo, także kilkulatków. Promowanie karmienia piersią to także wspieranie innych młodych mam, które tego laktacyjnego wsparcia bardzo potrzebują, którym czasami robi się lepiej, gdy usłyszą Twoją historię, być może podobną do ich własnej, zakończoną happy endem :)

W 2016 roku ukończyłam Kurs Promotora Karmienia Piersią i  zaczęłam udzielać wsparcia laktacyjnego, o czym więcej możecie przeczytać TUTAJ.

Promuję karmienie piersią także pisząc i publikując „mleczne artykuły”:

oraz w ten najbardziej przyziemny sposób – sama karmiąc piersią swoje dzieci.

Moje ciało do dnia dzisiejszego podarowało 982 000 mililitry mleka!

Chcesz sprawdzić ile Ty podarowałaś swojemu dziecku mleka? -> KLIK

 

 

Czy wiecie, że karmienie piersią może być prostsze dzięki odpowiedniej odzieży?

Na zdjęciu prezentuję Wam najnowszą kolekcję KOSZULOVE,

na zakup której otrzymacie 10% zniżkę na hasło BLISKO :)

koszulove.com

 

Podziel się swoim zdaniem zostawiając komentarz poniżej.

 

Agnieszka Skoczylas

Agnieszka Skoczylas - psycholog dziecięcy i mama 3Panien. Propagatorka rodzicielstwa bliskości, chustonoszenia, karmienia piersią i zdrowego stylu życia. Instruktorka masażu Shantala. Doula. Prowadzi poradnię opiekuńczo-wychowawczą. Udziela rodzicom indywidualnych konsultacji w sytuacji pojawienia się wątpliwości opiekuńczo-wychowawczych. W ciągłym biegu i niedospaniu z głową pełną pomysłów.

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Na tej stronie są ciasteczka!
Więcej...