Szczęśliwego Dnia Mamy!

Jeśli czytasz ten wpis to prawdopodobnie jesteś mamą lub zaraz nią będziesz, a z pewnością masz mamę, a może nawet super teściową, do której też mówisz Mamo… Jest co celebrować. W jaki sposób?

 

Może kwiaty…

Kwiaty

Może słodki telegram…

ChoccolisimoMoże laurka…

 

Laurka na Dzien Matki

 

Może czekoladka…

 

Ptasie Mleczko

Może jakiś podwójny bilet…

 

Bilety

Może masaż relaksujący…

 

Close up of back massage procedure in spa salon

 

A może wspólnie spędzony czas…

Chcę Ci powiedzieć tylko jedno…

Jesteś najlepszą mamą dla swojego dziecka. I chociaż możesz mieć do siebie żale, pretensje, a czasami czuć nawet niechęć do siebie samej za to, co lub czego nie zrobiłaś, Twoje dziecko nie zna innej mamy, do nikogo Cię nie porównuje. Kocha Cię miłością bezwarunkową taką jaką jesteś. To Twój dzień droga Mamo!

Być może Twoje dziecko jest jeszcze za małe na składanie życzeń, robienie laurek, świadome zrywanie kwiatków na łące, czy nawet wręczanie prezentów, ale może Twoje dziecko ma równie – co mamę- wspaniałego tatę, który trochę mu może w tym wszystkim pomóc. Jeśli znasz swojego partnera i wiesz, że brakuje mu pomysłowości i potrzebuje w niektórych tematach podpowiedzi – puść mu ten krótki filmik, reszta powinna pójść już sama :)

Szczęśliwego Dnia Mamy!

Agnieszka Skoczylas

Agnieszka Skoczylas - psycholog dziecięcy i mama 3Panien. Propagatorka rodzicielstwa bliskości, chustonoszenia, karmienia piersią i zdrowego stylu życia. Instruktorka masażu Shantala. Doula. Prowadzi poradnię opiekuńczo-wychowawczą. Udziela rodzicom indywidualnych konsultacji w sytuacji pojawienia się wątpliwości opiekuńczo-wychowawczych. W ciągłym biegu i niedospaniu z głową pełną pomysłów.

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Na tej stronie są ciasteczka!
Więcej...