Rower i niemowlę. Ten duet da się połączyć!

Ogromną zaletą przyczepki rowerowej jest fakt, że mogą z niej korzystać dzieci od pierwszych chwil życia do nawet 4 lat! Mając w domu niemowlę nie musimy rezygnować z rowerowych wycieczek, co z pewnością ucieszy niejednego wielbiciela aktywnego wypoczynku.

W przyczepce rowerowej marki Croozer (więcej o niej pisałam tutaj), której jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami, istnieje możliwość zamontowania hamaka dedykowanego dzieciom w wieku 0-10 miesięcy, który trafił do sprzedaży w 2010 roku z przeznaczeniem do obu modeli przyczepki Croozer Kid. Przymocowuje się go bezpośrednio do ramy wózka. Po zapięciu w nim dziecka będącymi w zestawie pięciopunktowymi pasami bezpieczeństwa można zacząć wygodną dla maleństwa jazdę pozbawioną wstrząsów. Maksimum bezpieczeństwa i maksimum komfortu.

Nieco sceptycznie, a może raczej po prostu z lekkimi obawami montowałam hamak w przyczepce dla naszej dwumiesięcznej Zosi, zdając sobie sprawę, że planowana wycieczka rowerowa może w ogóle nie dojść do skutku. Skomplikowana instrukcja jest tylko na papierze, sam montaż jest prosty i szybki.

Hamak 1Po zamontowaniu hamaczka przymierzyłam do niego córeczkę i… Zosia wpasowała się w niego idealnie. Wyglądała na bardzo zadowoloną, a co najważniejsze nie sprawiała wrażenia, by było jej nie wygodnie, wręcz przeciwnie! Hamak do przyczepki Croozer Kid (1 lub 2) w rzeczywistości wygląda nieco inaczej niż na zdjęciach, czy ilustracjach producenta – bardziej przypomina właśnie hamak, aniżeli leżaczek (co moim zdaniem właśnie prezentują zdjęcia). Kochamy wycieczki rowerowe! Dzięki hamakowi do przyczepki rowerowej Croozer Kid for 2 są one nadal możliwe i wykonalne. Mamy już ich za sobą kilkanaście z Gabrysią i już kilka z naszą malutką Zosieńką, która podczas jazdy ogląda tzw. kino drogi albo śpi :)Hamak 5

Hamak 4

Hamak 6

 

Podziel się swoim zdaniem zostawiając komentarz poniżej.

Agnieszka Skoczylas

Agnieszka Skoczylas - psycholog dziecięcy i mama 3Panien. Propagatorka rodzicielstwa bliskości, chustonoszenia, karmienia piersią i zdrowego stylu życia. Instruktorka masażu Shantala. Doula. Prowadzi poradnię opiekuńczo-wychowawczą. Udziela rodzicom indywidualnych konsultacji w sytuacji pojawienia się wątpliwości opiekuńczo-wychowawczych. W ciągłym biegu i niedospaniu z głową pełną pomysłów.

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Na tej stronie są ciasteczka!
Więcej...