Przepis na SuperTatę – weź udział w konkursie!

Bliscy Moi!

Dzień Ojca coraz bliżej! Z tej okazji razem z marką koszulove, która projektuje i szyje ubrania dla mamy, taty i dzieci,  przygotowałam dla Was konkurs, w którym możecie wygrać dowolną koszulkę z kategorii „Dla taty” z koszulove.com – w sam raz na prezent :)

 

Pytanie konkursowe brzmi:

„Jaki znasz najlepszy sposób na bycie SuperTatą?”

 

Odpowiedzi zbieramy pod postem na Facebook (TUTAJ). W komentarzu do posta należy wkleić link do produktu z koszulove.com, który wybrałabyś/wybrałbyś na Dzień Taty (wszystkie produkty DLA TATY znajdziecie TUTAJ).

Autor/ka najlepszego przepisu otrzyma nagrodę w postaci dowolnej koszulki z kategorii „Dla taty”.

W tajemnicy powiem Wam, że Ojciec3Panien (który nie ma czasu na czytanie blogów, bo każdą wolną chwilę – a nie jest ich wiele, bo 3Panny dobrze zapełniają mu czas,  spędza na stronach o tematyce kolarskiej – też dostanie koszulkę z okazji Dnia Ojca, dokładnie taką, jak ta poniżej :)

Regulamin konkursu:

Organizatorem konkursu jest właściciel sklepu internetowego koszulove.com, firma MC Studio Reklamowe, z siedzibą w Sulechowie, ul. Narutowicza 5, 66-100 Sulechów, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP 927-151-43-65

  1. Czas trwania od 10.06.2017 do 13.06.2017 godz. 23:59.
  2. Jedna osoba może zostawić 1 komentarz.
  3. Wyboru zwycięskiego komentarza dokona jury w składzie koszulove.com i autorka bloga Blisko Dziecka. Punkty zdobywa się za najbardziej przemyślany i fajnie opisany sposób na bycie SuperTatą.
  4. Liczą się wyłącznie komentarze pod postem konkursowym (nie udostępnieniami).
  5. Nagroda obejmuje również darmową wysyłkę.
  6. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na fanpage’u Blisko Dziecka dn. 14.06.2017.
  7. Informacja o wygranej zostanie wysłana zwycięzcy również w formie wiadomości prywatnej poprzez Messenger.
  8. W konkursie mogą brać udział osoby pełnoletnie. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do weryfikacji wieku uczestników.

Zapraszamy do udziału :)
Udanej zabawy!

Agnieszka Skoczylas

Agnieszka Skoczylas - psycholog dziecięcy i mama 3Panien. Propagatorka rodzicielstwa bliskości, chustonoszenia, karmienia piersią i zdrowego stylu życia. Instruktorka masażu Shantala. Doula. Prowadzi poradnię opiekuńczo-wychowawczą. Udziela rodzicom indywidualnych konsultacji w sytuacji pojawienia się wątpliwości opiekuńczo-wychowawczych. W ciągłym biegu i niedospaniu z głową pełną pomysłów.

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Na tej stronie są ciasteczka!
Więcej...