Narodziny Blisko Dziecka

To jest pierwszy wpis na Blisko Dziecka. Nie wiem od czego zacząć… Zatrzymać się na teraźniejszości, czy cofnąć się ponad rok i starać się opisywać wszystko od dnia narodzin mojej córeczki? Początki zawsze są trudne…

Może na początek o tym kim jestem…

Dla kogo piszę…

O kim będziecie czytać…

Jakie tematy będę poruszać…

Niewiele, ale zawsze coś przeczytać możecie w zakładce O MNIE. Ponad to „coś” są niezmienne fakty. Mam 28 lat. Mieszkam w Warszawie. Jestem psychologiem. W domu mamy dwa koty i psa. Jestem również żoną, ale przede wszystkim MAMĄ. Dzięki macierzyństwu odkryłam całkowicie nową część siebie.

Piszę do wszystkich zainteresowanych! Choć to blog o tematyce parentingowo-lifestylowej, wstęp wolny :) Rodzice i opiekunowie małych dzieci na pewno znajdą na nim wiele tematów, które dotyczą ich życia, problemów. Mam nadzieję, że znajdą też odpowiedzi na nurtujące ich pytania, a może nawet energię na kolejny dzień/noc :)

Czytać będziecie głównie o mnie, moich znajomych (mam nadzieję, że się nie obrażą), moim mężu (może sam coś też czasem napisze), moich doświadczeniach i mojej córeczce (głównej modelce BLISKO DZIECKA). Nie dlatego, żebym była egocentryczką, Boże broń! Tylko w ten sposób jestem w stanie opisać swoje problemy, porażki, ale i sukcesy, podejście do rodzicielstwa. Suche fakty mnie nie interesują.

Będę starała się pisać o wszystkim, co wiąże się z małym człowiekiem. Jak pewnie zauważyliście BLISKO DZIECKA podzieliłam na podstrony – strefy. Mam nadzieję, że tym samym ułatwię wszystkim zainteresowanych odnalezienie interesującego ich tematu. Liczę też na wasze komentarze, wskazówki, pytania, uwagi :)

Czas zacząć!

Gotowi – do biegu – start!

PannaG już wystartowała… :)

Agnieszka Skoczylas

Agnieszka Skoczylas - psycholog dziecięcy i mama 3Panien. Propagatorka rodzicielstwa bliskości, chustonoszenia, karmienia piersią i zdrowego stylu życia. Instruktorka masażu Shantala. Doula. Prowadzi poradnię opiekuńczo-wychowawczą. Udziela rodzicom indywidualnych konsultacji w sytuacji pojawienia się wątpliwości opiekuńczo-wychowawczych. W ciągłym biegu i niedospaniu z głową pełną pomysłów.

2 thoughts on “Narodziny Blisko Dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Na tej stronie są ciasteczka!
Więcej...