Narodziny Blisko Dziecka

To jest pierwszy wpis na Blisko Dziecka. Nie wiem od czego zacząć… Zatrzymać się na teraźniejszości, czy cofnąć się ponad rok i starać się opisywać wszystko od dnia narodzin mojej córeczki? Początki zawsze są trudne…

Może na początek o tym kim jestem…

Dla kogo piszę…

O kim będziecie czytać…

Jakie tematy będę poruszać…

Niewiele, ale zawsze coś przeczytać możecie w zakładce O MNIE. Ponad to „coś” są niezmienne fakty. Mam 28 lat. Mieszkam w Warszawie. Jestem psychologiem. W domu mamy dwa koty i psa. Jestem również żoną, ale przede wszystkim MAMĄ. Dzięki macierzyństwu odkryłam całkowicie nową część siebie.

Piszę do wszystkich zainteresowanych! Choć to blog o tematyce parentingowo-lifestylowej, wstęp wolny :) Rodzice i opiekunowie małych dzieci na pewno znajdą na nim wiele tematów, które dotyczą ich życia, problemów. Mam nadzieję, że znajdą też odpowiedzi na nurtujące ich pytania, a może nawet energię na kolejny dzień/noc :)

Czytać będziecie głównie o mnie, moich znajomych (mam nadzieję, że się nie obrażą), moim mężu (może sam coś też czasem napisze), moich doświadczeniach i mojej córeczce (głównej modelce BLISKO DZIECKA). Nie dlatego, żebym była egocentryczką, Boże broń! Tylko w ten sposób jestem w stanie opisać swoje problemy, porażki, ale i sukcesy, podejście do rodzicielstwa. Suche fakty mnie nie interesują.

Będę starała się pisać o wszystkim, co wiąże się z małym człowiekiem. Jak pewnie zauważyliście BLISKO DZIECKA podzieliłam na podstrony – strefy. Mam nadzieję, że tym samym ułatwię wszystkim zainteresowanych odnalezienie interesującego ich tematu. Liczę też na wasze komentarze, wskazówki, pytania, uwagi :)

Czas zacząć!

Gotowi – do biegu – start!

PannaG już wystartowała… :)

Agnieszka Skoczylas

Agnieszka Skoczylas - psycholog dziecięcy i mama 3Panien. Propagatorka rodzicielstwa bliskości, chustonoszenia, karmienia piersią i zdrowego stylu życia. Instruktorka masażu Shantala. Doula. Prowadzi poradnię opiekuńczo-wychowawczą. Udziela rodzicom indywidualnych konsultacji w sytuacji pojawienia się wątpliwości opiekuńczo-wychowawczych. W ciągłym biegu i niedospaniu z głową pełną pomysłów.

2 thoughts on “Narodziny Blisko Dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Na tej stronie są ciasteczka!
Więcej...