Oferta – Doula Blisko Matki

Pierwsze zapoznawcze spotkanie jest ZAWSZE bezpłatne. Służy wzajemnemu poznaniu się i określeniu zakresu współpracy. Trwa ok. 60 minut. 

Wszystkie spotkania mają miejsce w domu klientki – za wyjątkiem spotkania zapoznawczego i oczywiście samego porodu.

 

Pojedyncza konsultacja

Spotkanie przed lub po porodzie – w zależności od rodzaju potrzeb (lęki i obawy związane z macierzyństwem, przygotowanie do porodu, omówienie planu porodu, kompletowanie wyprawki, masaż rebozo, masaż Shantala, wsparcie laktacyjne).
Cena: 150 zł/2h

 

Konsultacja laktacyjna

Spotkanie, na które warto umówić się jeszcze przed porodem. Przekazuję podstawową wiedzę na temat karmienie piersią. Dzięki czemu młoda mam wie czego się spodziewać w pierwszych dniach i tygodniach po narodzinach dziecka i łatwiej jest jej wówczas również ocenić, czy dziecko dobrze ssie oraz czy się najada.
Cena: 150zł/2h

 

Wsparcie w połogu

3 spotkania w trakcie trwania połogu, na których wspieram młodą mamę emocjonalnie, informacyjnie,  a także logistycznie, służę również poradą laktacyjną i opiekuńczo-wychowawczą.

Cena: 400 zł/3 spotkania po 2h

 

Wsparcie okołoporodowe

Na pakiet składają się 4 spotkania (po 2 h każde0) przed i po porodzie oraz towarzyszenie Kobiecie podczas porodu. Spotykamy się 1-2 razy przed porodem, celem przygotowania się do porodu i omówienia jego planu, a także możliwością skorzystania z masażu Rebozo, czy Shantala. Jestem w pełnej gotowości porodowej w terminie porodu i towarzysze Kobiecie rodzącej przy porodzie tak długo, jak to potrzebne. Następnie 1-2 razy spotykamy się po porodzie, jeszcze w szpitalu lub już w domu. Służę pomocą z zakresu wsparcia laktacyjnego oraz opiekuńczo wychowawczego.

Cena: 800 zł

 

Oferta dla szkół rodzenia, klubów mam oraz kawiarni

Prowadzę warsztaty oraz wykłady dla przyszłym rodziców o tematyce okołoporodowej (metody łagodzenia bólu porodowego, wpływ nastawienia kobiety do porodu na jego przebieg, dotyk w czasie porodu i po narodzinach dziecka, podstawy udanego karmienie piersią), opiekuńczo-wychowawczej, a także pokazy i warsztaty masażu dziecięcego.

Agnieszka Skoczylas

Agnieszka Skoczylas - psycholog dziecięcy i mama 3Panien. Propagatorka rodzicielstwa bliskości, chustonoszenia, karmienia piersią i zdrowego stylu życia. Instruktorka masażu Shantala. Doula. Prowadzi poradnię opiekuńczo-wychowawczą. Udziela rodzicom indywidualnych konsultacji w sytuacji pojawienia się wątpliwości opiekuńczo-wychowawczych. W ciągłym biegu i niedospaniu z głową pełną pomysłów.

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Na tej stronie są ciasteczka!
Więcej...