Oferta – Doula Blisko Matki

Pierwsze zapoznawcze spotkanie jest ZAWSZE bezpłatne. Służy wzajemnemu poznaniu się i określeniu zakresu współpracy. Trwa ok. 60 minut. 

Wszystkie spotkania mają miejsce w domu klientki – za wyjątkiem spotkania zapoznawczego i oczywiście samego porodu.

 

Pojedyncza konsultacja

Spotkanie przed lub po porodzie – w zależności od rodzaju potrzeb (lęki i obawy związane z macierzyństwem, przygotowanie do porodu, omówienie planu porodu, kompletowanie wyprawki, masaż rebozo, masaż Shantala, wsparcie laktacyjne).
Cena: 150 zł/2h

 

Konsultacja laktacyjna

Spotkanie, na które warto umówić się jeszcze przed porodem. Przekazuję podstawową wiedzę na temat karmienie piersią. Dzięki czemu młoda mam wie czego się spodziewać w pierwszych dniach i tygodniach po narodzinach dziecka i łatwiej jest jej wówczas również ocenić, czy dziecko dobrze ssie oraz czy się najada.
Cena: 150zł/2h

 

Wsparcie w połogu

3 spotkania w trakcie trwania połogu, na których wspieram młodą mamę emocjonalnie, informacyjnie,  a także logistycznie, służę również poradą laktacyjną i opiekuńczo-wychowawczą.

Cena: 400 zł/3 spotkania po 2h

 

Wsparcie okołoporodowe

Na pakiet składają się 4 spotkania (po 2 h każde0) przed i po porodzie oraz towarzyszenie Kobiecie podczas porodu. Spotykamy się 1-2 razy przed porodem, celem przygotowania się do porodu i omówienia jego planu, a także możliwością skorzystania z masażu Rebozo, czy Shantala. Jestem w pełnej gotowości porodowej w terminie porodu i towarzysze Kobiecie rodzącej przy porodzie tak długo, jak to potrzebne. Następnie 1-2 razy spotykamy się po porodzie, jeszcze w szpitalu lub już w domu. Służę pomocą z zakresu wsparcia laktacyjnego oraz opiekuńczo wychowawczego.

Cena: 800 zł

 

Oferta dla szkół rodzenia, klubów mam oraz kawiarni

Prowadzę warsztaty oraz wykłady dla przyszłym rodziców o tematyce okołoporodowej (metody łagodzenia bólu porodowego, wpływ nastawienia kobiety do porodu na jego przebieg, dotyk w czasie porodu i po narodzinach dziecka, podstawy udanego karmienie piersią), opiekuńczo-wychowawczej, a także pokazy i warsztaty masażu dziecięcego.

Agnieszka Skoczylas

Agnieszka Skoczylas - psycholog dziecięcy i mama 3Panien. Propagatorka rodzicielstwa bliskości, chustonoszenia, karmienia piersią i zdrowego stylu życia. Instruktorka masażu Shantala. Doula. Prowadzi poradnię opiekuńczo-wychowawczą. Udziela rodzicom indywidualnych konsultacji w sytuacji pojawienia się wątpliwości opiekuńczo-wychowawczych. W ciągłym biegu i niedospaniu z głową pełną pomysłów.

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Na tej stronie są ciasteczka!
Więcej...