Super gadżet dla zmotoryzowanych rodziców – lusterko samochodowe do obserwacji dziecka.

Dodatkowe lusterko samochodowe do obserwacji dziecka to bardzo przydatny gadżet dla zmotoryzowanych rodziców. Pozwala kierowcy na obserwację jadącego z nim dziecka bez potrzeby odwracania się, przez co zapewnia wygodę i bezpieczeństwo w czasie podróży. Na rynku dostępne są lusterka dedykowane fotelikom montowanym tyłem do kierunku jazdy (montowane na zagłówku tylnej kanapy) oraz przodem do kierunku jazdy (montowane do przedniej szyby).

 

Lusterko do obserwacji dziecka w foteliku samochodowym montowanym tyłem do kierunku jazdy

  • mocowane do zagłówka tylnego fotela samochodowego
  • umożliwia obserwację dziecka bez regulowania wstecznego lusterka samochodowego
  • można je łatwo i bezpiecznie zamocować na każdym zagłówku
  • dodatkowe zaczepy pozwolą zawiesić zabawki, które umilą dziecku podróż

Lusterko do auta

 

 

Lusterko do obserwacji dziecka w foteliku samochodowym montowanym przodem do kierunku jazdy

  • pozwala kierowcy na obserwację jadącego z nim dziecka bez potrzeby odwracania się
  • posiada płynną regulację we wszystkich kierunkach, pozwalającą na ustawienie, zapewniające jak najlepszą widoczność tylnego siedzenia
  • można je przyczepić w dowolnym miejscu na przedniej szybie za pomocą przyssawki, tak aby nie utrudniało widoczności kierowcy
  • specjalna przyssawka z blokadą zapewnia bardzo dobrą przyczepność do szyby i ułatwia demontaż lusterka Lusterko do auta 5

 

Według nas…

Posiadamy oba rodzaje lusterek i oba lusterka polecamy dla rodziców-kierowców. O ile w przypadku fotelika skierowanego przodem do kierunku jazdy podejrzenie dziecka nie jest kłopotliwe, o tyle w przypadku fotelika z grupy 0+ jest niemalże niewykonalne, nawet jeśli obok nas siedzi pasażer.

Dodatkowo lusterko do obserwacji dziecka w foteliku samochodowym montowanym tyłem do kierunku jazdy stanowi atrakcję dla małego podróżnika. Występuje w zabawnych kształtach i unikatowych kolorach, które umilają długą podróż dziecku. Lusterko pobudza dziecięcą wyobraźnię, powoduje zainteresowanie dziecka podczas podróży samochodem i poszerza pole widzenia.

Lusterko do obserwacji dziecka w foteliku samochodowym montowanym przodem do kierunku jazdy daje możliwość utrzymania chwilowego kontaktu wzrokowego malca z opiekunem – my widzimy dziecko, ono widzi nas :)

Dzięki lusterkom posiadamy możliwość podejrzenia i skontrolowania dziecka bez konieczności odwracania się podczas jazdy samochodem, co jest niezmiernie ważne w przypadku rodziców kierujących samochodem.

Gorąco polecamy! :)

 

Podziel się swoim zdaniem zostawiając komentarz poniżej.

Agnieszka Skoczylas

Agnieszka Skoczylas - psycholog dziecięcy i mama 3Panien. Propagatorka rodzicielstwa bliskości, chustonoszenia, karmienia piersią i zdrowego stylu życia. Instruktorka masażu Shantala. Doula. Prowadzi poradnię opiekuńczo-wychowawczą. Udziela rodzicom indywidualnych konsultacji w sytuacji pojawienia się wątpliwości opiekuńczo-wychowawczych. W ciągłym biegu i niedospaniu z głową pełną pomysłów.

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Na tej stronie są ciasteczka!
Więcej...