Niezwykła kurteczka dla dziecka – zobacz na czym polega jej wyjątkowość!

Przedstawiam Wam wyjątkową kurteczkę dla dziecka, której producentem jest polska firma Miapka Design – marka stworzona z myślą o najmłodszych. To co wyróżnia kurteczkę to element kroczny, który gwarantuje, że pozostaje ona na swoim miejscu, niezależnie od tego w jakiej pozycji znajdzie się dziecko (opatentowany wzór Miapka Design). Kurtka idealnie sprawdza się w chuście, nosidle, wózku, czy na placu zabaw. Element kroczny jest zapinany na napy i istnieje możliwość jego całkowitego odpięcia, np. w przypadku starszych dzieci. Produkt uszyty w Polsce z niezwykłą dbałością o szczegóły, wykonany z najwyższej jakości polskiej dzianiny.

Miapka Design-4

Miapka Design-7

Rozmiarówka kurteczek Miapka Design jest podwójna (74/80, 86/92 i 98/104), dzięki czemu z pewnością nie są to kurtki na jeden sezon. Długie, obszerne z wywijanym mankietami – dzieci szybko nie wyrastają ze swoich Miapek :)

 Miapka Design-10

Miapka Design-11

Miapka Design-9 Miapka Design-6

Do kurteczki możecie dokupić inne elementy garderoby od Miapka Design, jak chusteczka na szyję, cienka czapeczka, dresy, czy bluzeczki-kangurki z długim rękawem w różnej kolorystyce z charakterystycznym dla firmy nadrukiem małpki.

Miapka Design-8

Miapka Design-7

U nas kurteczki sprawdzają się rewelacyjnie! Lekkie, oddychające, mięciutkie, obszerne, długie, uniwersalne i przede wszystkim wygodne. Obszerny kaptur ochronił małą główkę już nie przed jednym silnym wiatrem. Nie muszę szczególnie uważać podczas zapinania suwaka, który od bródki oddziela kaptur – celowy zabieg projektowy.

Przy zakupie otrzymujemy do kurteczki woreczek z surówki bawełnianej z logo Miapka Design, który wykorzystać możemy w dowolny sposób :)

Miapka Design tworzy dla dzieci z myślą o ich wygodzie.

Polecamy!!!

www.miapka.pl

facebook.com/Miapka-Design

Miapka Design-5

Miapka Design-12

Agnieszka Skoczylas

Agnieszka Skoczylas - psycholog dziecięcy i mama 3Panien. Propagatorka rodzicielstwa bliskości, chustonoszenia, karmienia piersią i zdrowego stylu życia. Instruktorka masażu Shantala. Doula. Prowadzi poradnię opiekuńczo-wychowawczą. Udziela rodzicom indywidualnych konsultacji w sytuacji pojawienia się wątpliwości opiekuńczo-wychowawczych. W ciągłym biegu i niedospaniu z głową pełną pomysłów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Na tej stronie są ciasteczka!
Więcej...