Niezwykła kurteczka dla dziecka – zobacz na czym polega jej wyjątkowość!

Przedstawiam Wam wyjątkową kurteczkę dla dziecka, której producentem jest polska firma Miapka Design – marka stworzona z myślą o najmłodszych. To co wyróżnia kurteczkę to element kroczny, który gwarantuje, że pozostaje ona na swoim miejscu, niezależnie od tego w jakiej pozycji znajdzie się dziecko (opatentowany wzór Miapka Design). Kurtka idealnie sprawdza się w chuście, nosidle, wózku, czy na placu zabaw. Element kroczny jest zapinany na napy i istnieje możliwość jego całkowitego odpięcia, np. w przypadku starszych dzieci. Produkt uszyty w Polsce z niezwykłą dbałością o szczegóły, wykonany z najwyższej jakości polskiej dzianiny.

Miapka Design-4

Miapka Design-7

Rozmiarówka kurteczek Miapka Design jest podwójna (74/80, 86/92 i 98/104), dzięki czemu z pewnością nie są to kurtki na jeden sezon. Długie, obszerne z wywijanym mankietami – dzieci szybko nie wyrastają ze swoich Miapek :)

 Miapka Design-10

Miapka Design-11

Miapka Design-9 Miapka Design-6

Do kurteczki możecie dokupić inne elementy garderoby od Miapka Design, jak chusteczka na szyję, cienka czapeczka, dresy, czy bluzeczki-kangurki z długim rękawem w różnej kolorystyce z charakterystycznym dla firmy nadrukiem małpki.

Miapka Design-8

Miapka Design-7

U nas kurteczki sprawdzają się rewelacyjnie! Lekkie, oddychające, mięciutkie, obszerne, długie, uniwersalne i przede wszystkim wygodne. Obszerny kaptur ochronił małą główkę już nie przed jednym silnym wiatrem. Nie muszę szczególnie uważać podczas zapinania suwaka, który od bródki oddziela kaptur – celowy zabieg projektowy.

Przy zakupie otrzymujemy do kurteczki woreczek z surówki bawełnianej z logo Miapka Design, który wykorzystać możemy w dowolny sposób :)

Miapka Design tworzy dla dzieci z myślą o ich wygodzie.

Polecamy!!!

www.miapka.pl

facebook.com/Miapka-Design

Miapka Design-5

Miapka Design-12

Agnieszka Skoczylas

Agnieszka Skoczylas - psycholog dziecięcy i mama 3Panien. Propagatorka rodzicielstwa bliskości, chustonoszenia, karmienia piersią i zdrowego stylu życia. Instruktorka masażu Shantala. Doula. Prowadzi poradnię opiekuńczo-wychowawczą. Udziela rodzicom indywidualnych konsultacji w sytuacji pojawienia się wątpliwości opiekuńczo-wychowawczych. W ciągłym biegu i niedospaniu z głową pełną pomysłów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Na tej stronie są ciasteczka!
Więcej...