Krzesełko turystyczne dla dziecka – gadżet z tych bardziej przydatnych :)

Krzesełko turystyczne dla dziecka przydaje się oczywiście poza domem. Powinno być więc na tyle małe i podręczne, byśmy wszędzie mogli je ze sobą zabrać, ale również łatwe w obsłudze i bezwzględnie bezpieczne! W krzesełku turystycznym  dziecko może samodzielnie siedzieć przy stole, dzięki czemu rodzice zyskują możliwość zjedzenia wspólnego posiłku – a nie jak to ma często miejsce, na zmianę.

My posiadamy krzesełko turystyczne firmy Koo-di. Jest ono absolutnie rewelacyjne!

 

Krzesełko Koo-di

Zalety krzesełka turystycznego dla dziecka Koo-di:

 • bardzo małe po złożeniu (mieści się nawet do kieszeni kurtki)
 • bezpieczne
 • posiada regulowane pasy bezpieczeństwa
 • nadaje się dla dzieci od 6 (siedzących) do 36 miesiąca życia
 • pasuje do większości oparć krzeseł
 • łatwe w czyszczeniu

Istnieją oczywiście inne modele krzesełek turystycznych, których nie przetestowałam, więc na ich temat wypowiedzieć się niestety nie mogę. Są one większe i przez to mniej praktyczne, bo nie zawsze możemy je mieć przy sobie… Krzesełko turystyczne Koo-di ma tę przewagę nad pozostałymi krzesełkami, że jest na tyle małe, że mieści się nawet do kieszeni kurtki!!! Zawsze mam je w torbie :)

Do kupienie w Tublu.pl

Krzesełko turystyczne 1

 

Podziel się swoim zdaniem zostawiając komentarz poniżej.

Agnieszka Skoczylas

Agnieszka Skoczylas - psycholog dziecięcy i mama 3Panien. Propagatorka rodzicielstwa bliskości, chustonoszenia, karmienia piersią i zdrowego stylu życia. Instruktorka masażu Shantala. Doula. Prowadzi poradnię opiekuńczo-wychowawczą. Udziela rodzicom indywidualnych konsultacji w sytuacji pojawienia się wątpliwości opiekuńczo-wychowawczych. W ciągłym biegu i niedospaniu z głową pełną pomysłów.

You May Also Like

3 thoughts on “Krzesełko turystyczne dla dziecka – gadżet z tych bardziej przydatnych :)

 1. Posiadam i szczerze przyznam, że moje dziecko nie znosi tego wynalazku, mało tego wcale nie pasuje na każde krzesło, ale z braku laku ujdzie…

 2. Kamila pisze:

  My mamy troszke inne, takie z pompowana poducha i zapinane na regulowane pasy, takze akurat to poasuje do kazdego krzesla, nasz must have wyjazdow bo nie wszedzie maja krzeselka do karmienia dla dzieci, ale w domku korzystamy z naszego Baila, takiego klasycznego fotelika do karmienia

 3. Przychodzi taki moment, kiedy z dnia na dzień konieczności losu zmuszają nas do szybkiej decyzji kupna.
  I seria wyjazdów świąteczno-noworocznych zmusiła nas do zakupu dla naszego 10-miesięcznego szkraba walizeczki YummiGo – bez żadnych analiz, na postawie gdzieś zapamiętanej opinii.
  I..zachwyt trwa, przetestowane w gościnnie u rodziny, w Cafe Bistro na stacji paliw, w restauracji gdzie..nie było krzesełek. Walizeczka jeździ non stop w aucie i w środku przechowuje niezbędnik pt. pieluchy, chusteczki wilgotne, suche i..wystarczy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Na tej stronie są ciasteczka!
Więcej...