Krzesełko turystyczne dla dziecka – gadżet z tych bardziej przydatnych :)

Krzesełko turystyczne dla dziecka przydaje się oczywiście poza domem. Powinno być więc na tyle małe i podręczne, byśmy wszędzie mogli je ze sobą zabrać, ale również łatwe w obsłudze i bezwzględnie bezpieczne! W krzesełku turystycznym  dziecko może samodzielnie siedzieć przy stole, dzięki czemu rodzice zyskują możliwość zjedzenia wspólnego posiłku – a nie jak to ma często miejsce, na zmianę.

My posiadamy krzesełko turystyczne firmy Koo-di. Jest ono absolutnie rewelacyjne!

 

Krzesełko Koo-di

Zalety krzesełka turystycznego dla dziecka Koo-di:

 • bardzo małe po złożeniu (mieści się nawet do kieszeni kurtki)
 • bezpieczne
 • posiada regulowane pasy bezpieczeństwa
 • nadaje się dla dzieci od 6 (siedzących) do 36 miesiąca życia
 • pasuje do większości oparć krzeseł
 • łatwe w czyszczeniu

Istnieją oczywiście inne modele krzesełek turystycznych, których nie przetestowałam, więc na ich temat wypowiedzieć się niestety nie mogę. Są one większe i przez to mniej praktyczne, bo nie zawsze możemy je mieć przy sobie… Krzesełko turystyczne Koo-di ma tę przewagę nad pozostałymi krzesełkami, że jest na tyle małe, że mieści się nawet do kieszeni kurtki!!! Zawsze mam je w torbie :)

Do kupienie w Tublu.pl

Krzesełko turystyczne 1

 

Podziel się swoim zdaniem zostawiając komentarz poniżej.

Agnieszka Skoczylas

Agnieszka Skoczylas - psycholog dziecięcy i mama 3Panien. Propagatorka rodzicielstwa bliskości, chustonoszenia, karmienia piersią i zdrowego stylu życia. Instruktorka masażu Shantala. Doula. Prowadzi poradnię opiekuńczo-wychowawczą. Udziela rodzicom indywidualnych konsultacji w sytuacji pojawienia się wątpliwości opiekuńczo-wychowawczych. W ciągłym biegu i niedospaniu z głową pełną pomysłów.

You May Also Like

3 thoughts on “Krzesełko turystyczne dla dziecka – gadżet z tych bardziej przydatnych :)

 1. Posiadam i szczerze przyznam, że moje dziecko nie znosi tego wynalazku, mało tego wcale nie pasuje na każde krzesło, ale z braku laku ujdzie…

 2. Kamila napisał(a):

  My mamy troszke inne, takie z pompowana poducha i zapinane na regulowane pasy, takze akurat to poasuje do kazdego krzesla, nasz must have wyjazdow bo nie wszedzie maja krzeselka do karmienia dla dzieci, ale w domku korzystamy z naszego Baila, takiego klasycznego fotelika do karmienia

 3. Przychodzi taki moment, kiedy z dnia na dzień konieczności losu zmuszają nas do szybkiej decyzji kupna.
  I seria wyjazdów świąteczno-noworocznych zmusiła nas do zakupu dla naszego 10-miesięcznego szkraba walizeczki YummiGo – bez żadnych analiz, na postawie gdzieś zapamiętanej opinii.
  I..zachwyt trwa, przetestowane w gościnnie u rodziny, w Cafe Bistro na stacji paliw, w restauracji gdzie..nie było krzesełek. Walizeczka jeździ non stop w aucie i w środku przechowuje niezbędnik pt. pieluchy, chusteczki wilgotne, suche i..wystarczy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Na tej stronie są ciasteczka!
Więcej...