Krzesełko do karmienia – Polly Magic CHICCO

POLLY MAGIC firmy CHICCO to krzesełko do karmienia dla najmłodszych dzieci. Posiada wiele funkcji i ustawień, co sprawia, że jest odpowiednie dla dzieci od momentu narodzin, aż do 3 roku życia. Może być używane, jako leżaczek dla noworodków od urodzenia do 6 miesiąca życia (posiada materac redukcyjny, który zapewnia bezpieczeństwo i wygodę dziecka).
W okresie od 6 do 12 m-ca życia przekształcamy leżaczek w wysokie krzesełko do karmienia. Od 1-go do 3-go roku życia Polly Magic może już służyć dziecku, jako krzesło, które wystarczy dosunąć do stołu.

 

Polly Magic – specyfikacja

 • możliwość ustawienia oparcia w 3 różnych pozycjach a siedziska na 6 różnych wysokościach
 • mocny, aluminiowy stelaż
 • 5-punktowe pasy bezpieczeństwa
 • przestronna tacka jest regulowana w 4 pozycjach (nakładkę tacy można łatwo zdjąć – idealna do podawania posiłków – gdy dziecko je posiłki przy stole jest praktyczna do bezpośredniego użytku)
 • tapicerka łatwa w utrzymania czystości wykonana z nietoksycznego, niedrącego się poliestru
 • trzy stopniowa regulacja podnóżka
 • obszerny i praktyczny koszyk
 • odpinany pałąk z kolorowymi zabawkami
 • po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca i stoi samodzielnie
 • wymiary po rozłożeniu: 55 x 85 x 104,5 cm
 • wymiary po złożeniu: 55 x 27 x 100 cm
 • waga: 12,5 kg

Polly 1

Leżaczek dla maluszka (0+)

Polly 2

Wysokie krzesełko do karmienia (6+)

Polly 3

Krzesełko dosuwane do stołu (12+)

 

Nasza opinia…

Kupiliśmy Polly Magic firmy Chicco głównie ze względu na naszego psa ;) Zależało nam, by nasza nowonarodzona córeczka mogła być z nami przy stole od małego. Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę! Z krzesełka korzystamy już ponad 22 miesiące i jesteśmy z niego  bardzo zadowoleni!

Krzesełko bardzo łatwo się składa i przestawia. Rzeczywiście stoi w 100% samodzielnie. Stolik-blat możemy zaczepić na tylnych nogach. Krzesełko jest bardzo stabilne !!!

Siedzisko dla noworodka pokryte jest bawełnianą poszewką, dzięki czemu dziecku jest w nim na pewno przyjemniej. Pałąk niestety wzbudzał średnie zainteresowanie Pierworodnej, ale można do niego poprzyczepiać także inne zabawki. Kosz pod krzesełkiem pełnił funkcję najpierw przechowalni grzechotek, potem śliniaków.

Krzesełko posiada kilka wkładek redukcyjnych, dzięki czemu mamy zagwarantowane rośnięcie wraz z dzieckiem. Tapicerkę bez problemu czyścimy mokrą ściereczką, możemy też wyprać w pralce. Stolik jest bardzo duży i wydaje się, że dziecku wygodnie się przy nim je. Dzięki tacce wszystko szybko można posprzątać (zwłaszcza przy BLW).

W wysoką cenę na pewno wliczona jest jakość, gdyż po niemalże dwuletnim okresie użytkowania krzesełko nadal wygląda jak nowe!

 

Podziel się swoim zdaniem zostawiając komentarz poniżej.

Agnieszka Skoczylas

Agnieszka Skoczylas - psycholog dziecięcy i mama 3Panien. Propagatorka rodzicielstwa bliskości, chustonoszenia, karmienia piersią i zdrowego stylu życia. Instruktorka masażu Shantala. Doula. Prowadzi poradnię opiekuńczo-wychowawczą. Udziela rodzicom indywidualnych konsultacji w sytuacji pojawienia się wątpliwości opiekuńczo-wychowawczych. W ciągłym biegu i niedospaniu z głową pełną pomysłów.

You May Also Like

4 thoughts on “Krzesełko do karmienia – Polly Magic CHICCO

 1. Ewelina Czaplińska-Filarowska via Facebook pisze:

  Wybieram prostotę antilopa ;)

  1. A Stokke z kolei w każdej restauracji w Skandynawii, a u nas od niedawna i to jeszcze za jakie pieniądze :(

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Na tej stronie są ciasteczka!
Więcej...