Wielkie podsumowanie, wielkie planowanie i wielka prośba.

Dwa lata minęły od narodzin Blisko Dziecka! Na początku to miejsce było tylko blogiem, teraz jest również poradnią psychologiczną. Blisko Dziecka wciąż rośnie i się rozwija. Sami zobaczcie, jakich rozmiarów jest teraz.

320 tys. – tyle osób odwiedziło Blisko Dziecka do tej pory – do pomieszczenia takiej liczby widzów potrzeba aż 6 Stadionów Narodowych.

290 – tyle na Blisko Dziecka znajdziecie wpisów o dzieciach, rodzicach, żywieniu, podróżowaniu, bezpieczeństwie, śnie, zdrowiu, książkach, produktach dla dzieci… Skomentowaliście je ponad 1700 razy!

Jesteście dla mnie największą siłą napędową. Codziennie dostarczacie mi nie tylko paliwa do pracy, ale i oleju, co by mi się silnik nie zatarł ;) Dziękuję, że jesteście! Mam nadzieję, że będziecie ze mną jeszcze dłuuuugo i że Blog będzie nadążał za Waszymi potrzebami i potrzebami Waszych dorastających dzieci. Ewoluujemy…

Dostrzegam Wasze potrzeby i zmieniam się dla Was!

Już teraz możecie skorzystać z porady psychologa nie tylko w postaci indywidualnej konsultacji, ale również w formie konsultacji telefonicznej, bądź korespondencyjnej. Już niedługo wystartują WEBINARIA oraz powrócą WARSZTATY (Warszawa). Na wiosnę ruszają kursy z MASAŻU SHANTALA (Warszawa) oraz CHUSTONOSZENIA (Warszawa). A na jesień planowane jest otwarcie szkoły rodzenia (także w domu)! Dzieję się :)

 

Wypełnij ankietę!

Mam serdeczną i ogromną prośbę – poświęć trzy minuty i wypełnij dla mnie poniższy kwestionariusz. Pomoże mi on dopasować się do Twoich potrzeb, zaplanować nowe wpisy – możesz mieć wpływ na wydarzenia na Blogu, dlatego proszę Cię – zabierz głos i wypełnij ankietę TUTAJ.

 

bądź blisko

BLISKO DZIECKA

blisko Ciebie

Agnieszka Skoczylas

Agnieszka Skoczylas - psycholog dziecięcy i mama 3Panien. Propagatorka rodzicielstwa bliskości, chustonoszenia, karmienia piersią i zdrowego stylu życia. Instruktorka masażu Shantala. Doula. Prowadzi poradnię opiekuńczo-wychowawczą. Udziela rodzicom indywidualnych konsultacji w sytuacji pojawienia się wątpliwości opiekuńczo-wychowawczych. W ciągłym biegu i niedospaniu z głową pełną pomysłów.

3 thoughts on “Wielkie podsumowanie, wielkie planowanie i wielka prośba.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Na tej stronie są ciasteczka!
Więcej...