Dostawka do łóżka rodziców, czyli spanie z dzieckiem prawie w jednym łóżku

Dostawka, zwana też czy przystawką do łóżka jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą mieć dziecko blisko siebie, choć nie do końca u siebie w łóżku. Zapewnia ona dziecku poczucie bezpieczeństwa, bliskość z rodzicem, a przy okazji mama może karmić w nocy maleństwo bez wstawania do niego. 

Ja zakochałam się w łóżeczku Chicco Next2Me, które może być stosowana zarówno jako dostawka – ma ściągany bok lub jako łóżeczko dla dziecka. Posiada specjalny uchwyt, dzięki któremu można je przyczepić do łóżka rodziców. Jest na tyle lekkie, że bez problemu można zmieniać jego umiejscowienie w domu, w zależności od potrzeby. Next2Me jest również turystyczne – składa się i chowa w specjalny pokrowiec dołączony do łóżeczka i bez problemu zmieści się nawet w najmniejszym bagażniku :)

Łóżeczko wyposażone jest w miękki materac, a także siatkowe okienko dla optymalnej cyrkulacji powietrza – i podglądania maleństwa :) Można je ustawiać w pewnym nachyleniu, by ułatwić dziecku oddychanie (podczas np. kataru), a także wspomóc procesy trawienia.

Next2Me świetnie się u nas sprawdziło.

next2me
next2me2
next2me3

Blisko Dziecka poleca łóżeczko Chicco Next2Me.

Agnieszka Skoczylas

Agnieszka Skoczylas - psycholog dziecięcy i mama 3Panien. Propagatorka rodzicielstwa bliskości, chustonoszenia, karmienia piersią i zdrowego stylu życia. Instruktorka masażu Shantala. Doula. Blogerka. Udziela rodzicom konsultacji w duchu Porozumienia bez Przemocy (NVC). Prowadzi poradnię opiekuńczo-wychowawczą. W ciągłym biegu i niedospaniu z głową pełną pomysłów.

You May Also Like

11 thoughts on “Dostawka do łóżka rodziców, czyli spanie z dzieckiem prawie w jednym łóżku

 1. Ewelina Czaplińska-Filarowska via Facebook pisze:

  W swoim pokoju w swoich łóżkach :)

 2. Synek będzie za niedługo spał już w swoim pokoju we własnym łóżku a jego rodzeństwo w tradycyjnych łóżeczkach dla niemowląt ;-)

 3. Agnieszka Wu via Facebook pisze:

  Myśmy ze zwykłego łóżeczka Ikea usunęli bok i tak dostawiliśmy.super sprawa :-)

  1. heidhr pisze:

   musieliście dopasować dno łóżeczka? jak to zrobiliście? :)

 4. Aleksandra Ciecieląg via Facebook pisze:

  O, a ja mam.do sprzedania taka dostawke :) stan idealny, ale nam sluzyla 9 miesiecy az w koncu okazalo sie ze synek lubi swoje wlasne duze lozio.

 5. A ja dla Gabi zrobiłam taka właśnie dostawke ze zwykłego łóżeczka i jestem mega zadowolona niby razem a osobno…..;)

 6. MagdalenaFioletowa pisze:

  W sklepie, w ktorym pracuje lozeczko dostawne zaczelo sie czesciej sprzedawac jak zwykle lozeczka! http://www.mamaipapa.pl/pl/89-lozeczko-dostawne.html Stalo sie bardzo popularne. Jest to wygodne, rodzice nie musza wstawac w nocy do dziecka, a ja mysle o niskiej kolysce, ktora rowniez moglaby miec podobne zastosowanie, tylko gorzej, ze nie ma regulacji poziomu dna by dopasowac, ale bujanie szybciej usypia dziecko, a ludzie jakos zapomnieli o kolyskach :D!

Comments are closed.

Na tej stronie są ciasteczka!
Więcej...