O mnie

BLISKO DZIECKA to miejsce w sieci przyjazne rodzicom oraz Poradnia opiekuńczo-wychowawcza dla rodziców niemowląt i małych dzieci.

Na Blisko Dziecka znajdziesz mnóstwo wskazówek i porad dotyczących życia z małym człowiekiem, a także testy produktów dla dzieci i ich rodziców, recenzje książek, przepisy kulinarne, relacje z podróży i wiele innych informacji, z którymi mam nadzieję, że się zidentyfikujesz :)

Jestem Agnieszka – potrójna Mama, Psycholog dziecięcy, Założycielka portalu Blisko Dziecka, Doula, Promotorka karmienia piersią, Instruktorka masażu Shantala, Propagatorka Rodzicielstwa Bliskości, chustonoszenie oraz zdrowego stylu życia. Nieobce są mi dylematy młodych rodziców, z którymi pracuję z nimi na co dzień, i które znam z autopsji :) Staram się być na bieżąco z trendami z dziecięcego świata oraz aktualizować swoją wiedzę z zakresu nowinek technologiczno-kosmetycznych.

Prowadzę poradnię opiekuńczo-wychowawczą, gdzie udzielam indywidualnych konsultacji rodzicom,  organizuję warsztaty tematycznie powiązane z rodzicielstwem bliskości, udzielam wsparcia laktacyjnego, uczę rodziców masować własne dziecko, a także towarzyszę kobiecie podczas porodu. Współpracuję również z przedszkolami.

W życiu najważniejsze są dla mnie moja rodzina, moje i jej zdrowie oraz moja psyche. Lubię marzyć – dodaje mi to skrzydeł. Podobno za wysoko stawiam sobie poprzeczki, mimo to wciąż i wciąż stawiam je coraz wyżej. W wolnej chwili zamieniam się w domowego cukiernika. Kocham dobre kino – w szczególności w reżyserii Woody’ego Allena oraz szwedzkie kryminały. Jestem niepoprawną romantyczką, choć tego po mnie w ogóle nie widać. Oszczędności przeznaczam na podróże. Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej – jego urządzanie sprawia mi ogromną przyjemność.

Nie lubię rozpakowywać zmywarki i czesać kotów. Wkurzam się, gdy pies czochra się na dywanie w pokoju dziewczynek i zjada im kolację.

Poza tym kocham życie i lubię ludzi.

Na Blisko Dziecka staram się popularyzować artykuły psychologiczne, tak by psychologia towarzyszyła również i Tobie w życiu codziennym, pomagała w rozwiązywaniu problemów oraz podejmowaniu decyzji.

Znajdziesz u mnie rady i informacje związane z kształtowaniem niemowląt i małych dzieci. Serwis nie zastąpi jednak porad lekarskich i może być wykorzystywany jako uzupełnienie opieki i porad pediatry. Pamiętaj, że każde dziecko jest inne, problemy specyficzne dla swojego dziecka konsultuj z lekarzem.

 

 Potrzebujesz konsultacji psychologa? KLIK

Szukasz wsparcia laktacyjnego? KLIK

Chcesz nauczyć się masować własne dziecko? KLIK

Poszukujesz Douli dla siebie? KLIK

Myślisz o współpracy z Blisko Dziecka? KLIK

 

Wszystkie treści zawarte na tym blogu są mojego autorstwa. 
Opisuję swój własny model rodzicielstwa oparty na bliskości. 
Poruszone tematy rodzą się w mojej głowie, 
jednak równie chętnie czerpię 
inspirację od czytelników.

2 thoughts on “O mnie

  1. www.meandmyspace.pl pisze:

    Ślicznie piszesz,
    w tym samym czasie leżałyśmy na porodówce :) mój dzidziuś urodził się 21.11.2012

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Na tej stronie są ciasteczka!
Więcej...