O mnie

BLISKO DZIECKA to miejsce w sieci przyjazne rodzicom oraz Poradnia opiekuńczo-wychowawcza dla rodziców niemowląt i małych dzieci.

Na Blisko Dziecka znajdziesz mnóstwo wskazówek i porad dotyczących życia z małym człowiekiem, a także testy produktów dla dzieci i ich rodziców, recenzje książek, przepisy kulinarne, relacje z podróży i wiele innych informacji, z którymi mam nadzieję, że się zidentyfikujesz :)

Jestem Agnieszka – potrójna Mama, Psycholog dziecięcy, Założycielka portalu Blisko Dziecka, Doula, Promotorka karmienia piersią, Instruktorka masażu Shantala, Propagatorka Rodzicielstwa Bliskości, chustonoszenie oraz zdrowego stylu życia. Nieobce są mi dylematy młodych rodziców, z którymi pracuję z nimi na co dzień, i które znam z autopsji :) Staram się być na bieżąco z trendami z dziecięcego świata oraz aktualizować swoją wiedzę z zakresu nowinek technologiczno-kosmetycznych.

Prowadzę poradnię opiekuńczo-wychowawczą, gdzie udzielam indywidualnych konsultacji rodzicom,  organizuję warsztaty tematycznie powiązane z rodzicielstwem bliskości, udzielam wsparcia laktacyjnego, uczę rodziców masować własne dziecko, a także towarzyszę kobiecie podczas porodu. Współpracuję również z przedszkolami.

W życiu najważniejsze są dla mnie moja rodzina, moje i jej zdrowie oraz moja psyche. Lubię marzyć – dodaje mi to skrzydeł. Podobno za wysoko stawiam sobie poprzeczki, mimo to wciąż i wciąż stawiam je coraz wyżej. W wolnej chwili zamieniam się w domowego cukiernika. Kocham dobre kino – w szczególności w reżyserii Woody’ego Allena oraz szwedzkie kryminały. Jestem niepoprawną romantyczką, choć tego po mnie w ogóle nie widać. Oszczędności przeznaczam na podróże. Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej – jego urządzanie sprawia mi ogromną przyjemność.

Nie lubię rozpakowywać zmywarki i czesać kotów. Wkurzam się, gdy pies czochra się na dywanie w pokoju dziewczynek i zjada im kolację.

Poza tym kocham życie i lubię ludzi.

Na Blisko Dziecka staram się popularyzować artykuły psychologiczne, tak by psychologia towarzyszyła również i Tobie w życiu codziennym, pomagała w rozwiązywaniu problemów oraz podejmowaniu decyzji.

Znajdziesz u mnie rady i informacje związane z kształtowaniem niemowląt i małych dzieci. Serwis nie zastąpi jednak porad lekarskich i może być wykorzystywany jako uzupełnienie opieki i porad pediatry. Pamiętaj, że każde dziecko jest inne, problemy specyficzne dla swojego dziecka konsultuj z lekarzem.

 

 Potrzebujesz konsultacji psychologa? KLIK

Szukasz wsparcia laktacyjnego? KLIK

Chcesz nauczyć się masować własne dziecko? KLIK

Poszukujesz Douli dla siebie? KLIK

Myślisz o współpracy z Blisko Dziecka? KLIK

 

Wszystkie treści zawarte na tym blogu są mojego autorstwa. 
Opisuję swój własny model rodzicielstwa oparty na bliskości. 
Poruszone tematy rodzą się w mojej głowie, 
jednak równie chętnie czerpię 
inspirację od czytelników.

2 thoughts on “O mnie

  1. www.meandmyspace.pl napisał(a):

    Ślicznie piszesz,
    w tym samym czasie leżałyśmy na porodówce :) mój dzidziuś urodził się 21.11.2012

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Na tej stronie są ciasteczka!
Więcej...